Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

TayuyaZvučná čtyřka (dočasně pětka) byla skupina nejsilnějších ninjů Skryté Zvučné Vesnice (Otogakure). Orochimaru si je sám vybral. Do Zvučné čtyřky (pětky) patřili Sakon a Ukon (žijící v jednom těle, počítají se jako jeden člen), Jiroubou, Tayuya, Kidoumaru a Kaguya Kimimaro (pátý člen).

Kategorie:


Ve Skryté Listové vesnici (Konohagakure) je několik klanů. Ne všechny ovládají Kekkei genkai (dědičné schopnosti), zato však mají techniky, které se učí pouze v jejich klanech. Jediná možnost, jak je získat, je podplacení či jiné přimění člena klanu k naučení techniky. Nic podobného se však zatím nestalo.akastsuki Akatsuki je malá organizace nejvyšší úrovně. Organizace má nanejvýš deset členů a nepřesné množství agentů. Ačkoli má slušnou síť agentů v různých vesnicích, tito jedinci jsou obvykle ovládáni nějakou technikou. Členové Akatsuki jsou všichni z třídy S, a jsou to nejhledanější a nebezpeční ninjové.

Kategorie:


Yakumo a Yuuhi KurenaiYakumo pochází z klanu Kurama, který se specializuje na iluze, proto se stala první studentkou Kurenai, která u ní objevila ohromný talent k genjutsu.

.
.
(Pozor! Spoiler!!)

Kategorie:


Renga je velmi silný ninja, který používá ledové techniky z toho jsem usoudil že má Kekei Gengai
Hyoton.
Led používal jako lupu, dalekohled, na obranu, a hlavně jako zbraň.
Touto zbraní se sám porazil když chtěl zaútočit na Naruta který čelenkou odrazil sluneční světlo z lupy a zranil Rengu.
Renga je příbuzný Ruigy a Ruy.
Díly o nich a o princezně Haruně jsou 186-191.

Kategorie:


Natsuhi byla kunoichi z Hvězdné vesnice. Spolu se svým manželem Hotarubim ukradla z Hvězdné hvězdu, protože měla škodlivé účinky na zdraví. Při útěku je za pomoci ANBU chytil třetí Hoshikage. Protože chápal jejich důvody pro krádež, pouze je vyhostil z vesnice a zastavil tréning s hvězdou. Natsuhi a Hotarubi se měli vrátit, jestliže tréning znovu začne.
Protože Akahoshi opět začal s tréningem s hvězdou, Natsuhi (již sama, protože Hotarubi zemřel na následky tréningu) se vrátila a hvězdu znovu ukradla a schovala. Zvítězila v boji s Narutovým týmem a Naruta odnesla. Naruto se probral u Natsuhi v jeskyni a dozvěděl se, že se jedná o matku Sumara (od té doby jí říkal Sumaru no gaa-chan = Sumarova mámo).
Natsuhi se snažila zachránit Sumara, který byl unesen Akahoshim a zemřela při souboji s Akahoshim na následky tréningu s hvězdou. Svou chakru posmrtně zapůjčila Narutovi, aby porazil Akahoshiho.

TechnikyBuru Buru je jeden z kakashiho psou rasou je bull dog. Je vycvičený ninja narozdiel od ostatných kakashiho psou nehovorí. Kakashi ho prvý krát použil pri súboji zo Zabuzom (v mange časť 29 v anime 17). Podarilo sa psom zadržať Zabuzu na mieste toto Kakashimu dovolilo použiť Raikiri bez strachu z protiútoku. Krátky čas nato boli psy vyzvané od Kakashiho aby vystopovali Naruta a jeho tým ktorý šiel hľadať Sasukeho.

Kategorie:


V Narutovi se často píše Katakanou, proto bychom se o ní měli něco dozvědět.

Je jednou ze dvou japosnkých slabičných písem, skládající se ze 46 symbolů. (Vlastně ze 45, ale přidává se písmeno N.)
Katakana je hranatější a jednodušší než hiragana (druhé písmo v Japonsku)a
je znatelně špičatější.

Ve slabičném písmu jeden znak představuje celou slabiku.

Kategorie:


Shiho Shiho je částí týmu v Konoze, který luští kódy. Má světlé vlasy, trochu rozcuchané a nosí zvláštní brýle, přes které jí nejsou vidět oči. Poprvé se objevila v manze č. 406, když za ní šel za ní Shikamaru, který potřeboval pomoct s Jiraiyovým číselným kódem. Shiho kód nerozluštila, ale stejně se snažila nějak pomoct.

Kategorie:


Poté, co Jiraiya-sama omráčil Ebisu-senseie, se ho Naruto snažil probudit pomocí Sennen Goroshi (Tisíc let bolesti), ale neúspěšně. Naruto se optá, kdo je zač a Jiraiya zatančí svůj slavný taneček jako Gama Sennin (Žabí Poustevník). Hned ho Naruto přejmenuje na Ero Sennin(Zvrhlý Poustevník).A také mu prozradil,proč šmíroval v ženských koupelnách a ukáže svou knihu Icha Icha Paradaisu(Flirtovaní ráj).Narutovi docvakne, že patří mezi oblíbené knihy Kakashiho-senseie.

Kategorie:


Každá země má své legendy a bájné příběhy a ty jsou vždy obestřeny velkým tajemstvím. Japonsko má tři korunovační klenoty, jeden z nich je meč a je ho příběh je opravdu velice mystický.Snowboard používá ninja ze sněžné. Nosí ho složený na zádech. Při boji ho rozloží a pomocí chakry s ním po sněhu útočí na nepřítele velkou rychlostí.Tým Taka(Hebi) byl založen po tom, co Sasuke zabil Orochimara. Tento tým založil sám Sasuke. Jmenovali se Hebi, Hebi znamená had.

, Taka je jestřáb.Tým se zkládá ze čtyř členů.

 

Juugo
Je to ten nejvyšší z týmu.______Pokud jste fanoušky mangy, anime a japonské kultury vůbec, jistě jste se již setkali s nějakou tou narážkou na souvislost krevních skupin a charakteru člověka. Možná jste to přešli bez povšimnutí jako další japonskou bláznovinku, možná vám to vrtalo hlavou. Pokud patříte ke druhé zmíněné skupině, třeba vás bude zajímat tento článeček.Je to mladý učeň mnich, který je z ohnivé země. Má větrnou chakru, stejně jako Naruto. Je v něm část Kyuubiho chakry, kterou nahromadili ninjové z vesnice Ohně, když Kyuubi řádil po Konoze. Chtěli mít vlastního Jinchuurikiho na obranu i útok vesnice. Sora se s Narutem nemá moc rád, kvůli události ve vykradené hrobce, kterou měli oba chránit a oba si o sobě mysleli, že právě oni jsou vykradači.